Producent drzwi PCV

Drzwi PCV AGO

Przedstawiamy Państwu stolarkę PCW naszej produkcji wykonywaną na ciepłych profilach wielokomowrowych światowego lidera firmę SALAMANDER w systemie bluEvolution73 na listwach ARTE, o szerokości zabudowy 73mm spełniającą wysokie wymagania każdego użytkownika stolarki.

Zastosowanie wysokiej jakości PCW ułatwia utrzymanie ich w czystości oraz zapewnia wieloletnią żywotność co potwierdza 5-lat gwarancji na system. Wielokomorowy profil wraz z dwuliniowym podwójnym uszczelnieniem obwodowym zgrzewanym w narożach, zapobiega powstaniu mostków cieplnych, tym samym ograniczając straty energii. W rezultacie zmiejszając wydatki ponoszone na ogrzewanie pomieszczeń, przyczynia się do wymiernych oszczędności w kazdym budżecie. Duża komora wewnętrzna umożliwiła zastosowanie specjalnego zamkniętego kształtownika prostokatnego, wykonanego z gatunkowej stali zimnowalcowanej ocynkowanej o grubości ścianki 2,0mm łączonego w narożach co zapewnia niespotykaną w konkurencyjnych systemach stabilność stolarki bezpośrednio wpływając na jej wieloletnią niezawodność nawet przy szkleniach ciężkimi pakietami trzyszybowymi oraz szkleniami atestowanymi antywłamaniowymi.

Drzwi PCV AGO

bluEvolution73

Dostępna szeroka paleta kolorów profili zarówno w wersji jedno i obustronnej zaspokoi każdy wybór: Paleta Kolorów

W oparciu o system bluEvolution73 możemy zaoferowac Państwu:
  • drzwi jednoskrzydłowe w szerokiej gamie modeli,
  • drzwi dwuskrzydłowe z ruchomym słupkiem,
  • konstrukcje indywidualnie projektowane.


W przeciwieństwie do innych produktów oferowanych na portalach aukcyjnych, wykonanych często na zawiasach i profilach okiennych, w naszym produkcie zastosowane zostały mocne, w pełni regulowane (przesuw, docisk, wysokość) zawiasy drzwiowe - każdy o nośności do 120kg gwarantujące bezawaryjne funkcjonowanie drzwi przez długie lata nawet pod dużym obciążeniem.