O Firmie

Grupa AGO

O firmie

Powstaliśmy w drugiej połowie 2004 roku. Aktualnie jesteśmy największym dystrybutorem drzwi zewnętrznych PCW i okien w regionie. W nasze produkty zaopatrujemy miedzy innymi: spółdzielnie i wspólnoty mieszkaniowe, składy budowlane jak i indywidualnych odbiorców wykonujacych bieżace remonty lub budujacych nowe obiekty od podstaw.

Wychodząc na przeciw potrzebom klientów staramy się stale podnosić jakość naszych usług i poszerzac bieżącą ofertę. W wyniku czego w 2009 roku przerwaliśmy współpracę z niemieckim koncernem Meeth GmbH ze względu na niekorzystne zmiany w oferowanych na rynek Polski produktach.

Równolegle podpisaliśmy umowę na wyłączność z polskim producentem drzwi i okien PCW, wykonywanych na profilu belgijskiej firmy Deceuninck.

Kontakt

Dziękujemy za zaufanie, którym nas obdarzyliście i zapraszamy do składania zamowień.

Kłądąc nacisk na nieustanny rozwój, w drugiej połowie 2012 roku uruchomiliśmy własną linię produkcyjną w nowo pobudowanej hali w miejscowosci Dabówka Nowa pod Bydgoszczą. Mając duże doswiadczenie w branży podpisaliśmy umowę z firmą Salamander S.A. , która zaopatruje nas w profile Salamander w systemie bluEvolution 73, charakteryzujące się zdecydowanie lepszą statyka od Deceuninck'a wycofanego z rynku polskiego oraz umożliwia szklenie pakietami trzyszybowymi o grubosci 44mm na tym samym profilu o szerokości zabudowy 73mm.

Stolarkę wykonujemy na nowoczesnej niemieckiej linii produkcyjnej firmy URBAN Technology umożliwiajacej ustawienie wypływki na zgrzewarce do wartości 0,2mm -co przy obróbce profilii kolorowych daje fascynujacy efekt łaczenia "na styk", trudny do uzyskania i niezmiernie żadko spotykany w stolarce PVC robionej masowo w kraju. Dodatkowo podczas całego procesu produkcji kładziemy szczególny nacisk na jakość, która jest przy każdym produkcie weryfikowana cyfrowo.

Biorąc pod uwagę naszą pozycję na rynku oraz wolumin sprzedaży mamy dostępne od ręki wszystkie modele drzwi przez nas oferowane, natomiast produkcję pod wymiar wykonujemy do 10 dni roboczych w kolorach standardowych.

Dodatkowo w ofercie

Za naszym posrednictwem możecie Państwo zakupić równiez rolety zewnętrzne, bramy garażowe segmentowe, przemysłowe, moskitiery, markizy kozystajac z produktów oferowanych przez naszych Partnerów. Dodatkowo posiadamy w swojej ofercie szeroki wachlarz akcesorii, zarówno do naszej stolarki jak i do innych produktów.